Awatar użytkownika
cypryjczyk19
cypryjczyk19

Jakie opony i felgi

Postautor: cypryjczyk19 » 26 kwie 2016, o 03:45

Cześć! Szukam dobrego sklepu internetowego, w którym można zamówić zarówno opony letnie jak i zestaw felg itp. Moje obecne opony zimowe Goodyear idą do garażu aż do następnej zimy, ale niestety letnie które używałem przez ostatnie lata się już nie nadają do niczego. Musze zamówić nowe, stąd moja prośba ;)

Karmazyn
Karmazyn
Karmazyn

Jakie opony i felgi

Postautor: Karmazyn » 26 kwie 2016, o 05:44

Ja sobie z tego linku zamawiałem felgi stalowe: sklep.opony-kunicki.pl/szukajfelgi/felgi-stalowe, bardzo fajną ofertę mają i bardzo estetyczne te felgi, które sprzedają ;) Myślę, że też śmiało u nich wybierzesz, szczególnie, że ceny mają mocno konkurencyjne na tle innych sklepów tego typu.

Awatar użytkownika
cypryjczyk19
cypryjczyk19

Jakie opony i felgi

Postautor: cypryjczyk19 » 26 kwie 2016, o 08:44

No właśnie widzę, że fajne te ceny ;) Są też opony Goodyear! : sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-Goodyear mają cały asortyment opon od nich pod tym linkiem ;) Super sprawa, może sobie zamówię letnie od nich, przynajmniej już wiem jak się na nich jeździ i sprawdzony przeze mnie producent. Dzięki kolego za ten link i szybką pomoc. Miałem nosa, żeby jednak napisać na tym forum ;P Następnym razem jak będę miał jakiś dylemat, to się nawet nie będę zastanawiał i od razu napiszę tu ;)

Zaloguj się