Awatar użytkownika
Moonshiner
Moonshiner

Skąd najlepiej wynająć samochód osobowy na wakacje?

Postautor: Moonshiner » 6 cze 2016, o 23:33

Cześć! Czy możecie polecić mi jakaś wypożyczalnię samochodów? Chodzi mi o w miarę komfortowe auto, z klimą itd. Bo zamierzam jechać nim na wakacje ze znajomymi. Nigdy nie wypożyczałem więc będę wdzięczny za jakieś podpowiedzi!

Awatar użytkownika
Benjamin
Benjamin

Postautor: Benjamin » 7 cze 2016, o 01:48

Wszystko zależy w sumie od tego ile pieniędzy chcesz na takie auto wydać? Bo standard takich samochodów do wypożyczenia zależy jak wszystko od pieniędzy głównie…

Awatar użytkownika
AlicjaModliszewska
AlicjaModliszewska

Postautor: AlicjaModliszewska » 7 cze 2016, o 03:32

U mnie w pracy dla klientów zawsze wypożyczamy samochody z tej strony akm.pl/wynajem-samochodow-osobowych/. Naprawdę bardzo polecam! Głównie za to, że mają dobre ceny w porównaniu do innych wypożyczalni, no ale do tego też naprawdę duży wybór – tak jak pisałeś to tam samochody mają klimę, wspomaganie i inne takie udogodnienia. Ja sama planuje też stamtąd wypożyczyć na wakacje także daj znac jak bys się zdecydował :)!

Awatar użytkownika
Moonshiner
Moonshiner

Postautor: Moonshiner » 7 cze 2016, o 05:14

Dzięki!! Na bank to przemyślę, bo nie Ty pierwsza mi wspomniałaś że oni są dobrzy – jak pytałem znajomych to ta nazwa się przewijała, bo z tego co kojarze to mają siedziby w każdym większym mieście. A no i cennik tez mi się podoba – hehe szczególnie ten an dłuższe terminy tak jak ja planuje

Awatar użytkownika
KotBezButa
KotBezButa

Postautor: KotBezButa » 7 cze 2016, o 07:19

Pamiętaj, żeby to była taka wypożyczalnia samochodów która działa na rynku już wiele lat. Ja się kiedyś zdecydowałem na takich swiezaków i mieli po pierwsze mały wybór, a po drugie ceny drogie, no i zero doświadczenia. O tej co koleżanka pisała nie słyszałem, ale z tego co widze to doświadczona firma, więc powinno być w porządku skoro są na rynku tyle lat. Powodzenia w podróży!

Zaloguj się