Wilczyca
Wilczyca
Wilczyca

Auto zastępcze. PILNE!!!

Postautor: Wilczyca » 6 lip 2016, o 22:12

Na bardzo, bardzo, bardzo szybko potrzebuję pojazdu zastępczego w Poznaniu! Miałam wypadek – niby niegroźny, a auto potrzebuje niezłego naprawiania… Nie ogarniam co się dzieje z ubezpieczalnią, ale nie chcą mi dać zastępczego. Wracam do pracy za 2 dni i nie ma szans bez samochodu!!! Ktokolwiek wie, gdzie można załatwić auto zastępcze w okolicy? Nie mam większych wymagań co do marki itp., ważne żeby było można je zamówić na już i nie zapłacić za to fortuny. Z góry dziękuję za każdą pomoc!

BowMan
BowMan

Auto zastępcze. PILNE!!!

Postautor: BowMan » 6 lip 2016, o 23:23

Tak to jest z babami za kierownicom. Nie dość że więcej wypadków na drogach, to jeszcze potem nie potrafią sobie poradzić ze skutkami. Jak można nie rozumieć jak działa własna polisa ubezpieczeniowa? Nie mam pojęcia. W każdym razie radze ci poczytać o tym w internecie zanim następnym razem wymusisz pierwszeństwo albo się zagapisz, bo akurat robilas makijaż prowadząc

Wilczyca
Wilczyca
Wilczyca

Auto zastępcze. PILNE!!!

Postautor: Wilczyca » 7 lip 2016, o 01:00

Hmmm… Pozwoli pan, że nie skomentuję. Jeszcze raz powiem, że ja – biedna „baba za kółkiem” po prostu potrzebuję pomocy. Tak się składa, że przejeżdżam pół Poznania praktycznie codziennie od 10 lat i do tej pory nie miałam stłuczki. Przepraszam bardzo, że kiedy nagle mam potrzebę skorzystania z polisy, to dopiero się dowiaduję, że nie ma z jakiegoś powodu auta zastępczego!

Karmazyn
Karmazyn
Karmazyn

Auto zastępcze. PILNE!!!

Postautor: Karmazyn » 7 lip 2016, o 02:53

Dobrze, dobrze, spokojnie. Po co się kłócić o takie głupoty? :) Pytanie było o auto zastępcze, to po prostu odpowiem z doświadczenia. Rozwiązaniem może być wypożyczalnia samochodów Poznań ma ich całkiem dużo.Sam też kiedyś załatwiałem taką sprawę osobiście i znalazłem tanią poznańską wypożyczalnię samochodów Borexpo. Zero problemów, minimum formalności i wszystko bardzo szybko.

Tatiana
Tatiana

Auto zastępcze. PILNE!!!

Postautor: Tatiana » 7 lip 2016, o 04:34

to fakt, jeśli potrzebujesz pojazdu zastępczego w Poznaniu, to ta firma da Ci najlepszy mozliwy wybór i to na dogodnyh warunkach. Uderzaj śmiało ;)

Wilczyca
Wilczyca
Wilczyca

Auto zastępcze. PILNE!!!

Postautor: Wilczyca » 7 lip 2016, o 07:28

Nawet nie kojarzyłam wypożyczalni z autami zastępczymi. Dziękują za radę!

Zaloguj się