BowMan
BowMan

Gdzie można kupić sprzęty warsztatowe?

Postautor: BowMan » 19 lip 2016, o 05:45

Witajcie ludzie pracy. Poszukuję dobrych sprzętów warsztatowych. Jeśli macie jakieś propozycje przydatnych narzędzi i sprzętów oraz sklepów gdzie to kupić dajcie proszę znać. Jest to pilna sprawa. Liczę na was, pozdrowienia.

Karmazyn
Karmazyn
Karmazyn

Postautor: Karmazyn » 19 lip 2016, o 08:13

Witaj. Mnie też ten temat bardzo interesuje. Ja myślałem nad tym, aby kupić sobie specjalistyczny sprzęt do zlewania zużytego oleju. Takie rzeczy to sobie sam wymieniam, ale nie ukrywam, że coś takiego ułatwiłoby życie mechanika ;D Ewentualnie poleciłbym jeszcze dobrej jakości wyposażenie do serwisowania mobilnego, to podobno przyszłość mechaników jest. No i generalnie klucze, inwestycja w dobre klucze jest jak najbardziej na miejscu. W sklepie TiptoPol zobacz sobie jakie mają akcesoria warsztatowe. Mają duży wybór rozmaitych różności warsztatowych, zapewne przydatnych.

Awatar użytkownika
Moonshiner
Moonshiner

Postautor: Moonshiner » 19 lip 2016, o 10:03

Witam. Myślę, że przydać się może coś takiego jak podgrzewacz indukcyjny. Rzeczywiście w tym sklepie mają szeroki wybór i znalazłem także podgrzewacz, do którego was odsyłam sklep.tiptopol.pl/wyposazenie-warsztatow/urzadzenia-warsztatowe/podgrzewacze-indukcyjne.html. Moim zdaniem takie urządzenie jest bez porównania niezastąpione. Pozdrowienia

Zaloguj się