Awatar użytkownika
KotBezButa
KotBezButa

Pomoc drogowa w Szczecinie

Postautor: KotBezButa » 17 sie 2016, o 03:10

Cześć. Poszukuję dobrej firmy holowniczej. Muszę jechać po samochód koleżanki, która miała drobną stłuczkę, ale samochód odmówił posłuszeństwa. Niestety muszę go ściągnąć, żeby go zrobić, bo obiecałem, wiec muszę dotrzymać obietnicy. Jeśli znajdzie się ktoś taki to byłbym wam bardzo wdzięczny za pomoc. Ja niestety się jeszcze nie orientuję, kto ma najlepsze stawki.

Karmazyn
Karmazyn
Karmazyn

Postautor: Karmazyn » 17 sie 2016, o 06:02

Siemka. Według mnie powinieneś nieco poszukać w Internecie. Na pewno znajdziesz kilka dobrych firm oferujących usługi holownicze w Szczecinie. Ale się tak własnie zastanawiam, po co ściągać niesprawny samochód, to tam nie ma warsztatów samochodowych czy jak? Przecież koleżanka nie zaoszczędzi na tym, nawet jak ty od niej nic nie weźmiesz. Potem będziesz musiał jechać jej odwieźć auto, albo ona będzie musiała przyjechać busem lub z kimś. No chyba, że ta odległość to 15km to wtedy ok., nie czepiam się. Pozdrowienia i powodzenia w szukaniu tego laweciarza.

BowMan
BowMan

Postautor: BowMan » 17 sie 2016, o 06:50

Witam. Też mnie to wlaśnie zastanawia, no ale nie zagłębiajmy się może sprawy te mają bardziej podłoże „uczuciowe” temu kolega się tak angażuje w remontowanie samochodu koleżanki :D Uważam, że warto przychylniej spojrzeć na oferty pomocy drogowej Bogumiła Kusia w Szczecinie, ma dobre opinie, a ponadto oferuje wiele innych ciekawych usług. Możesz u niego wynając lawetę.

Awatar użytkownika
KotBezButa
KotBezButa

Postautor: KotBezButa » 17 sie 2016, o 07:29

Podłoże jakie jest takie jest, ale pomóc muszę. Nie ma co dociekać co jest motywem tej pomocy, bo to moja sprawa. Znam się na tym, to sam naprawię, ale dzięki za podpowiedź, nie słyszałem wcześniej o takiej firmie, ale rozejrzę się w sieci. Też poczytam te opinie i zadzwonię. Jeszcze raz wielkie dzięki, bardzo mi pomogliście.

Zaloguj się