Wilczyca
Wilczyca
Wilczyca

Czy wypożyczaliście samochód na ślub?

Postautor: Wilczyca » 24 paź 2016, o 23:42

Hej! Kochani, ślub już w gruncie rzeczy niedługo, a my jesteśmy w kropce, jeśli chodzi o przejazd z kościoła do miejsca wesela. Nasz samochód jest niestety niesprawny, a goście będą mieli inny transport podstawiony. Powiedzcie mi, czy wypożyczaliście kiedyś samochódna wesele? Czy w ogóle jest taka możliwość?

Awatar użytkownika
MateuszKosiński
MateuszKosiński

Postautor: MateuszKosiński » 25 paź 2016, o 00:35

Ja akurat na swoim weselu nie wypożyczałem, ale wiem, że moi znajomi wynajęli w wypożyczalni auto osobowe klasy E i to z kierowcą. Więc jak najbardziej, taka możliwość jest :) Kwestia tylko, żeby znaleźć dobrą firmę, która taką usługę może zaoferować we względnie rozsądnych cenach (bo to wiadomo, jak to bywa z cięciami przed i po weselu ;)).

Wilczyca
Wilczyca
Wilczyca

Postautor: Wilczyca » 25 paź 2016, o 02:47

Ano wiadomo, budżet przez wesele jest mocno nadszarpnięty, ale może przynajmniej goście dopiszą jeśli chodzi o prezenty :D A byłoby super jeśli z kierowcą by się dało. a wiesz co to za firma była?

Awatar użytkownika
MateuszKosiński
MateuszKosiński

Postautor: MateuszKosiński » 25 paź 2016, o 04:34

Podpytam, to Ci póxniej najwyżej wyślę.

Tatiana
Tatiana

Postautor: Tatiana » 25 paź 2016, o 06:58

Hej Kochanie! My też wypożyczaliśmy samochód z kierowcą. Zobacz sobie na tę stronę rentkrakow.pl/wynajem-samochodu-z-kierowca/. Ceny bardzo rozsądne, pomimo iż autko było z kategorii luksusowych :) Pan kierowca bardzo fachowy, dbał o to, by nam się miło jechało :)

Zaloguj się