Awatar użytkownika
YrebeliantY
YrebeliantY

Która firma oferuje wypożyczenie dobrych samochodów w Łodzi?

Postautor: YrebeliantY » 28 lip 2017, o 00:22

Witam. Potrzebuję wypozyczyć samochód osobowy dla mojej firmy. Która wypożyczalnia w Łodzi oferuje wynajem sprawnych technicznie i niezawodnych aut w korzystnych cenach?

Awatar użytkownika
cypryjczyk19
cypryjczyk19

Postautor: cypryjczyk19 » 28 lip 2017, o 01:19

Według mnie warto zdecydowac się na wypożyczenie samochodu w Łodzi w uznanej wypożyczalni, która szczególy dotyczące swojej oferty prezentuje pod linkiem http://metropolis-rent.pl/. Firmę tę wyróznia szeroki wybór samochodów róznych marek, a także komfort oraz wysoki standard bezpieczeństwa pojazdów. Przystępne ceny najmu również są niewątpliwym atutem tej firmy.

Awatar użytkownika
Moonshiner
Moonshiner

Postautor: Moonshiner » 28 lip 2017, o 04:06

Ja także polecam łódzką wypożyczalnię METROPOLIS. Pracują tam dobrzy fachowcy, którzy są w stanie zaproponować klientowi auto możliwie jak najbardziej dostosowane do jego potrzeb oraz możliwości finansowych. No a same auta są sprawne i objęte wymaganymi ubezpieczeniami.

Awatar użytkownika
YrebeliantY
YrebeliantY

Postautor: YrebeliantY » 28 lip 2017, o 05:14

Nie byłem jeszcze nigdy w tej wypozyczalni. Ale jej oferta wydaje mi się interesująca. A znacie jakies bliższe szczegóły dotyczące proponowanych tam cen wynajmu?

Awatar użytkownika
cypryjczyk19
cypryjczyk19

Postautor: cypryjczyk19 » 28 lip 2017, o 07:52

Trudno mi podac konkretne kwoty, bo są one uzaleznione od modelu wypożyczonego auta oraz od długości wynajmu. Ale bez obaw, nie są to wygórowane stawki.

Zaloguj się