Awatar użytkownika
BieneMaja11
BieneMaja11

Szukam salonu Mercedesa w Krakowie.

Postautor: BieneMaja11 » 12 wrz 2019, o 03:41

Witam :) wiadomo że Mercedes to klasa sama w sobie. Dlatego marze o nowiutkim Mercedesie. Szukam salonu Mercedesa w Krakowie, ktoś mi poleci takowy będę wdzieczna!

Awatar użytkownika
AlicjaModliszewska
AlicjaModliszewska

Postautor: AlicjaModliszewska » 12 wrz 2019, o 05:09

Musi byc akurat salon Mercedesa nie może być inna marka. Dealerów róznych samochodów jest wszędzie pełno. Pomyśl o tym.

Awatar użytkownika
YrebeliantY
YrebeliantY

Postautor: YrebeliantY » 12 wrz 2019, o 05:54

Jeśli ktos marzy o Mercedesie, to znaczy ze chce tylko takie auto i kropka. Zreszta są to auta trwałe, świetnie wykonczone i wyposazone. Są tez mało awaryjne. A propos salonu Mercedesa, moim zdaniem najlepszy salon samochodowy Mercedes w Krakowie znajdziesz w kilku miejscach. Dokładne namiary są dostepne na https://dealerzyaut.pl/salon-mercedes/krakow, koniecznie odwiedź tę strone i poczytaj o szczegółach. Możesz tez udac się do salonu osobiście. Polecam!

Awatar użytkownika
KotBezButa
KotBezButa

Postautor: KotBezButa » 12 wrz 2019, o 08:45

sam jeżdżę Mercedesem i nie zamieniłbym tej marki na żadną inna. Zreszta moja żona tez już mi zapowiedziała, że jej nastęne auto ma być mercedesem.

Awatar użytkownika
AlicjaModliszewska
AlicjaModliszewska

Postautor: AlicjaModliszewska » 12 wrz 2019, o 11:44

Ale auta marki Renault Megane, Clio czy Escape to też świetne auta. Są i nowsze modele jak Master czy Kadjar. Jeśli interesuje cie dealer Renault Kraków odwiedz koniecznie. Auta charakteryzuje wysoka jakość, małe spalanie i co najważnejsze - bezpieczeństwo jazdy. Polecam odwiedzić salon stacjonarny, tam zapoznasz się z kompleksowa ofertą aut. Pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania i zaprezentuja dostepne modele aut.

Awatar użytkownika
Piratella
Piratella

Postautor: Piratella » 12 wrz 2019, o 13:39

Ja mam już drugie auto marki Renault i jestem bardzo zadowolona. Zresztą teraz jeździ nim mój syn i tez nie narzeka. Auto mało pali, jest wygodne i w miescie sprawuje się ok.

Karmazyn
Karmazyn
Karmazyn

Postautor: Karmazyn » 12 wrz 2019, o 14:46

A wiecie kiedy salonie Mercedes Benz w Krakowie, bedą dzwi otwarte? sam chętnie obejrze sobie nowiutkiego mercedesa. Może skusze się na model z salonu, bo to chyba jest prawda, że mercedesy są nie do zdarcia

Awatar użytkownika
YrebeliantY
YrebeliantY

Postautor: YrebeliantY » 12 wrz 2019, o 16:21

Powiem ci jedno, najlepiej odwiedx stronę dealerzyaut.pl i sprawdx adresy autoryzowanych sprawdzonych dealerów nowych aut Mercedes, Renault czy Toyota. Cześć.

Awatar użytkownika
BieneMaja11
BieneMaja11

Postautor: BieneMaja11 » 12 wrz 2019, o 17:26

Wielkie dzięki za wszystko. Odezwe sie!!!

Zaloguj się