Karmazyn
Karmazyn
Karmazyn

Szukam ciekawych szkoleń z wystąpień publicznych

Postautor: Karmazyn » 23 sty 2017, o 19:23

Chciałbym znalezc ciekawe szkolenie o wystąpieniach publicznych bo jednak czuję się trochę w tym nogą. Czy możecie mi polecić jakąś firmę i to najlepiej z Warszawy albo okolic?

Awatar użytkownika
KotBezButa
KotBezButa

Postautor: KotBezButa » 23 sty 2017, o 21:04

Musisz w siebie uwierzyć, bo jak jest wiara, to się udaje wszystko : )

Awatar użytkownika
Benjamin
Benjamin

Postautor: Benjamin » 23 sty 2017, o 23:27

coś w tym jest, ale i tak warto zapisac się na szkolenie takie bardziej praktyczne i żeby nie była sama teoria. Bo teorię to można znaleźć w necie, ale konkretne porady to już trudniej znaleźć. Ja byłem na takim szkoleniu http://generatorpomyslow.pl/wpisy/wystapienia-publiczne/ i oni to poprowadzili przyznaję, że w ciekawy sposób. Zajmują się w ogóle też kursami menedżerskimi wiec zobacz, co maja i może cos ci się spodoba.

Awatar użytkownika
Beast

Postautor: Beast » 24 sty 2017, o 01:39

No sam słyszałem, że Generator Pomysłów robi szkolenia z kreatywności. Wiadomo, że w wielu wypadkach potrzebne jest szkolenie kreatywność z kolei to cecha, która przyda się w biznesie ale tez w zyciu. bo zazwyczaj chcemy rozwiązywac problemy w ten sam sposób, a czasami najprostsze rozwizanie jest bardzo w zasiegu naszej reki. No i z tego co wiem, to oni robią też tzw. trening kreatywności żeby ludzi zachęcic do bardzie j twórczych działań.

Awatar użytkownika
MateuszKosiński
MateuszKosiński

Postautor: MateuszKosiński » 24 sty 2017, o 02:46

dobrze jest jak szkolenie jest bardziej konkretne a raczej takie celowe. Bo np. jak ludzie po szkoleniu nie czuja zadnej zmiany to jest nie za dobrze. Bo ja już nieraz na takich szkoleniach byłem i w sumie z nich za wiele nie wynosiłem.

Awatar użytkownika
DianaScully
DianaScully

Postautor: DianaScully » 24 sty 2017, o 04:50

u mnie w firmie jest normalne ze chodzimy na szkolenia wystąpienia publiczne są przecież stresujące nawet dla kogoś, kto jest dobrze przygotowany.

Awatar użytkownika
Piratella
Piratella

Postautor: Piratella » 24 sty 2017, o 05:19

Wystąpienia publiczne no mogą sprawiać problemy, jeśli się w zyciu tego nie robilo, ale potem to idzie jak z platka, wystarczy po prostu spróbowac.

Awatar użytkownika
Bobrzyca
Bobrzyca

Postautor: Bobrzyca » 24 sty 2017, o 08:08

Na wielu szkoleniach wlasnie zaczynaja stawiac nacisk na naukę praktycznych rzeczy a nie samej teorii bo z teorii to dla nas nic nie wynika konkretnego nieraz. Wiec trzeba się uczyc rzeczy na warsztatach.

Zaloguj się