Wilczyca
Wilczyca
Wilczyca

Prywatnie pedagogika w Warszawie – gdzie najlepiej?

Postautor: Wilczyca » 26 sty 2017, o 19:49

Halo, halo! Czy są tu jakieś absolwenci/absolwentki kierunku pedagogika, którzy uczyli się ZAOCZNIE i na uczelniach PRYWATNYCH? Tak się złożyło, że moja obecna sytuacja życiowa nie pozwoliła mi w tym roku, czyli zaraz po maturze, zacząć wymarzonych studiów. Nie chcę Was zanudzać szczegółami, więc przejdę do podsumowania – muszę pracować na pełen etat, żeby zarobić na życie. Ustabilizowałam się już i mam oszczędności, które postanowiłam przeznaczyć na rozpoczęcie nauki, bo zawsze chciałam pracować z dziećmi. Jeśli ktoś w Warszawie skończył ten kierunek i potwierdza, że jego uczelnia miała dobre podejście do takich jak ta, to polećcie proszę.

Awatar użytkownika
MateuszKosiński
MateuszKosiński

Postautor: MateuszKosiński » 26 sty 2017, o 22:12

Znam ten ból, też nie mogłem zacząć studiów dziennych, nawet darmowo na publicznej uczelni. Może i czesnego nie ma, ale kto zapłaci za akademik, jedzenie, cokolwiek? Nawet najwyższe stypendium nie starcza.

Tatiana
Tatiana

Postautor: Tatiana » 27 sty 2017, o 01:11

Jak dla mnie prywatne uczelnie się nie umywają do tych renomowanych uniwersytetów, nie radzę ryzykować, pedagogów jest dużo i liczy się jakość dyplomu, a nie sam fakt.

Awatar użytkownika
Bobrzyca
Bobrzyca

Postautor: Bobrzyca » 27 sty 2017, o 03:55

A ja się akurat z tobą nie zgodzę. Jestem też po prywatnej i bez żadnego problemu dostałam pracę – dyrektorka nawet mówiła, że woli ludzi po specjalistycznych i intensywnych kursach, a nie magistrów, którzy poznali same ogólniki… Kończyłam Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości, skoro szukasz jakiegoś kierunku pedagogika w Warszawie, to właśnie ją polecam.

Wilczyca
Wilczyca
Wilczyca

Postautor: Wilczyca » 27 sty 2017, o 05:57

A możesz jakiś kontakt podać?

Awatar użytkownika
Bobrzyca
Bobrzyca

Postautor: Bobrzyca » 27 sty 2017, o 08:37

najlepiej odwiedź tę stronę, gdize znajdziesz info o tym kierunku - http://www.wsp.szkolymydlowskiej.pl/kierunki/pedagogika.html – tam są wszystkie informacje. Moim zdaniem jeśli pedagogika w Warszawie, to tylko tam :)

Zaloguj się