Druch
Druch

Problematyczne prawo, czyli kto się podejmie napisania trudnej magisterki?

Postautor: Druch » 13 lut 2017, o 04:43

Nie, żebym chciała przedstawić to jako własny utwór mojemu promotorowi, ale jestem bardzo ciekawa, czy za pewną opłatą ktoś nie chciałby stworzyć dla mnie pewnej INSPIRACJI do pracy pod tytułem ZABICIE W AFEKCIE W POLSKIM PRAWIE KARNYM. Oczywiście jestem otarta na wyceny potencjalnych redaktorów

Awatar użytkownika
MateuszKosiński
MateuszKosiński

Postautor: MateuszKosiński » 13 lut 2017, o 06:28

Ale z ciebie as :D Od razu widać, że już prawie absolwentka prawa. Nie wykorzystam tej pracy, tylko mi ją napisz, żeby byłą inspiracja. Dobre!

Wilczyca
Wilczyca
Wilczyca

Postautor: Wilczyca » 13 lut 2017, o 07:30

Na twoją jakże pięknie ujęta prośbę powiem tak. Gdyby to było prawo cywilne, to bym bez mrugnięcia okiem to wzięła, już w zeszłym roku napisałam 2 takie studentom z roku niżej niż ja. Ale w karnym się nie czuję na tyle, żeby ci zagwarantować, że efekt będzie bardzo dobry. A byle jak, to pewnie sama byś dała radę napisać ;)

Awatar użytkownika
niziołek27
niziołek27

Postautor: niziołek27 » 13 lut 2017, o 10:02

Takie inspiracje, jak to określiłaś, możesz zamówić przez tę: http://twojredaktor.pl/praca-prawo.html stronę internetową. Podałem ci link z informacjami dla studentów prawa, ale masz tam też formularz, który trzeba wypełnić. To w sumie wszystko, potem się czeka na oferty. Wiem z doświadczenia, ż bardzo szybko się znajdują chętni i wcale nie jest to jakieś bardzo drogi. Na bank wart tego czasu, który byś musiała poświęcić na pisanie

Zaloguj się