Awatar użytkownika
MateuszKosiński
MateuszKosiński

Szkolenia biznesowe w Warszawie – polecacie coś?

Postautor: MateuszKosiński » 6 kwie 2017, o 05:00

Moja firma ostatnio bardzo istotnie się rozwinęła i teraz mam spory zespół ludzi. Niestety większość z nich zatrudniłem, bo na szybko było kogoś trzeba, żeby nie potracić klientów i teraz zespół niby się zna na tych technicznych rzeczach, ale na bardziej miękkich to już niekoniecznie… Właśnie dlatego szukam w Warszawie jakiś dobrych szkolen biznesowych, na przykład z zakresu technik sprzedażowych i komunikacji, w których by mogli uczestniczyć. Czy znacie kogoś sprawdzonego z szeroką ofertą?

Awatar użytkownika
Bobrzyca
Bobrzyca

Postautor: Bobrzyca » 6 kwie 2017, o 06:39

Ja znam jedną firmę, która co prawda wywodzi się z Poznania, ale obecnie robi też szkolenia między innymi w Warszawie. Nazywają się TrainBrain i moim zdaniem są wybitnymi profesjonalistami. Ja się z nimi zetknęłam w pracy na szkoleniu dla personelu, ale potem brałam udział też w otwartych warsztatach o rozwoju osobistym. Po prostu WOW!

Awatar użytkownika
MateuszKosiński
MateuszKosiński

Postautor: MateuszKosiński » 6 kwie 2017, o 08:12

Brzmi zachęcająco, a coś więcej mi możesz powiedzieć o treści ich szkoleń?

Awatar użytkownika
Bobrzyca
Bobrzyca

Postautor: Bobrzyca » 6 kwie 2017, o 09:25

Podejrzewam, że szkolenia biznesowe w Warszawie robią w podobnym stylu jak te, w których ja w pracy uczestniczyłam. To nasze było typowo komunikacyjne, a głównym tematem była mowa ciała. Właściwie to dobrym wstępem zachęcającym jest arytukuł z ich bloga firmowego - http://trainbrain.com.pl/2016/11/25/czy-jest-cos-bardziej-wiarygodnego-niz-twoje-slowa/ właśnie na ten temat.

Zaloguj się