Awatar użytkownika
AlicjaModliszewska
AlicjaModliszewska

Sklep ze stylowymi meblami pilnie potrzebny

Postautor: AlicjaModliszewska » 1 wrz 2016, o 22:02

Mam taką następującą sprawę. Szukam inspiracji do wyposażenia domu moich klientów To są ludzie bardzo bogaci, z gestem, mają kupę kasy i lubią w sumie to pokazywać. Teraz robią remont całego domu i chcą, żebym im wyposażyła dom na nowo. Kilka rzeczy już mam, ale potrzebuje też kilka innych. W internecie udało mi się już znaleźć klika sklepów, które oferują eleganckie rzeczy, ale jeszcze wciąż mam problem ze skompletowaniem całości. Czy tu może wśród was ktoś kto wie, gdzie mogę dla tych ludzi dostać stylowe meble? Będę wdzięczna za wasze podpowedzi

Awatar użytkownika
YrebeliantY
YrebeliantY

Postautor: YrebeliantY » 1 wrz 2016, o 22:13

Ale to wszystko zależy od tego co dokładnie chcesz kupić. Ja na przykład wiem, gdzie kupić eleganckie komody z prawdziwego drewna. Tak mi się właśnie kojarzy, że one całkiem stylowo wyglądają. Jak chcesz to Ci podam link do takiego fajnego miejsca, w którym byś taką właśnie komodę mogła kupić. Mam nadzieję, że im to przypadnie do gustu. No i że Tobie też się spodoba ;)

Awatar użytkownika
AlicjaModliszewska
AlicjaModliszewska

Postautor: AlicjaModliszewska » 1 wrz 2016, o 23:20

O, komoda to jest coś właśnie czego potrzebuje. Może jakieś kanapy jeszcze albo narożniki gdyby się znalazły to też by było fajnie, bo to są takie rzeczy akurat, których potrzeba.

Awatar użytkownika
YrebeliantY
YrebeliantY

Postautor: YrebeliantY » 2 wrz 2016, o 00:27

No widzisz, w takim razie składa się idealnie. Jak wejdziesz na stronę meblex-rawicz.pl to tam znajdziesz nie tylko te komody o których do tej pory mówiłem, ale właśnie też w ofercie są narożniki do pokoju i to też właśnie raczej takie elegenackie

Awatar użytkownika
AlicjaModliszewska
AlicjaModliszewska

Postautor: AlicjaModliszewska » 2 wrz 2016, o 03:00

Powiem Ci, że jestem w szoku. Świetnie, że mi poleciłeś taką stronę, bo tam właśnie są meble do salonu stylowe w takim właśnie guście jakim szukałam. Klienci właśnie mieli w domu coś podobnego, więc poznałam ich styl i teraz próbuję coś podobnego znaleźć

Wilczyca
Wilczyca
Wilczyca

Postautor: Wilczyca » 2 wrz 2016, o 05:37

Ja chyba też sobie z tego sklepu skorzytsam. Mam do wymiany pare mebli i się świetnie skłąda, że weszłam tu akurat teraz. Dobre jakościowo są te meble?

Awatar użytkownika
YrebeliantY
YrebeliantY

Postautor: YrebeliantY » 2 wrz 2016, o 07:10

Tak, ja mam w domu parę mebli z tego sklepu i są bardzo solidnie zrobione. Cieszę się, że dwóm osobom mogłompomócza jednym razem ;)

Zaloguj się