Awatar użytkownika
cypryjczyk19
cypryjczyk19

Dystrybutor drzwi, bram i okien

Postautor: cypryjczyk19 » 9 wrz 2016, o 01:43

Witajcie! Buduję dom, jestem w fazie wykończenia stanu surowego, żeby go zamknąć potrzebuję już solidnych drzwi i okien, a także bramy garażowej. Czy znacie firmę, która oferuje te wszystkie produkty i mógłbym do nich złożyć kompleksową ofertę – rozmowa z jednym dostawca jest łatwiejsza i zawsze można wynegocjować jakiś rabacik.

Awatar użytkownika
Moonshiner
Moonshiner

Postautor: Moonshiner » 9 wrz 2016, o 02:05

Cześc, zrobiłem podobnie i złożyłem zapytanie do firmy Studio EWA – jest to firma dostarczająca kompleksowe rozwiązania, najlepszych na świecie producentów, w ofercie mają dostawę i montaż – także niemalże z każdego zakątka w Polsce możesz na nich liczyć.

Awatar użytkownika
cypryjczyk19
cypryjczyk19

Postautor: cypryjczyk19 » 9 wrz 2016, o 03:12

Dzięki za ten namiar. Wiadomo, że firma dązy do tego, żeby osiągnąć jak najlepszy zysk – jakiego np. producenta bram garażowych polecacie?

Druch
Druch

Postautor: Druch » 9 wrz 2016, o 03:58

Osobiście zainwestowałem w bramę Bytom i jestem bardzo zadowolony. Tak sobie jednak myślę, czy nie spieszysz się z zamknięciem budowy i wstawianiem okien. Przede wszystkim budowa powinna być przewiana, powinna dostać powietrza, a poza tym okna, drzwi mogą ci wymontować i ukraść – nie boisz się tego?

Awatar użytkownika
cypryjczyk19
cypryjczyk19

Postautor: cypryjczyk19 » 9 wrz 2016, o 04:06

Nie – budowa jest strzezona – mam umowę z firmą ochroniarską, a ponadto obecnie mieszkam u teściów niedaleko stawianego nowego domu. sprawdzałem już tego producenta, ktorego mi polecaliście i rzeczywiście mają świetne referencje i produkty – nie wiem jednak czy dostawa do mnie tak daleko będzie opłacalna.

Druch
Druch

Postautor: Druch » 9 wrz 2016, o 04:41

wszystko zalezy od tego jak to faktycznie jest daleko, ale do mnie do wielkopolski okna ze Śląska przyjechały, chyba nawet z tej samej firmy, która kolega wcześniej polecał i nie było z tym większego problemu. A wybór w porówanniu z innymi firmami znacznie większy – no i właśnie dokładnie tak jak ty postawiłem na kompleksowość usługi.

Awatar użytkownika
KotBezButa
KotBezButa

Postautor: KotBezButa » 9 wrz 2016, o 05:27

Zgadzam się – zakup śląskiej bramy segmentowej dokładnie z tej firmy był najlepszym wyborem jakiego mogłem dokonać. Będę ich polecał do końca świata i jeden dzień dłużej :-) profesjonaliści o jakich dzisiaj trudno

Awatar użytkownika
cypryjczyk19
cypryjczyk19

Postautor: cypryjczyk19 » 9 wrz 2016, o 06:08

No skoro wszyscy polecają tą firmę to warto pewnie zainwestować w jej produkty. Jeszcze raz dziękuję Wam za te wszystkie namiary i pomoc. Skorzystam z waszych sugestii :-)

Zaloguj się