Wilczyca
Wilczyca
Wilczyca

Betonowe zbiorniki na szambo – gdzie najlepiej?

Postautor: Wilczyca » 26 paź 2016, o 23:30

Dzień dobry. Poszukuję solidnej firmy zajmującej się zakładaniem zbiorników betonowych na szambo w Skarżysko-Kamiennej. Czy ktoś z Was może polecić mi jakąś sprawdzoną firmę, oferującą usługi na wysokim poziomie i nie z cenami z kosmosu?

Awatar użytkownika
MateuszKosiński
MateuszKosiński

Postautor: MateuszKosiński » 27 paź 2016, o 00:53

Ceny z kosmosu to trochę pojęcie względne… Szczególnie, że wszystko zależy od wielkości takiego zbiornika itp., więc to trochę mało precyzyjne kryterium…

Wilczyca
Wilczyca
Wilczyca

Postautor: Wilczyca » 27 paź 2016, o 01:32

Okej, możliwe. A ma Pan może coś do zaproponowania, bez brania pod uwagę ceny? Chętnie zerknę,, zapoznam się z oferta i sama określę czy ceny są dla mnie z kosmosu czy nie, tak chyba będzie łatwiej :)

Awatar użytkownika
MateuszKosiński
MateuszKosiński

Postautor: MateuszKosiński » 27 paź 2016, o 04:03

Mogę pani polecić ofertę firmy Fabeton. Tu jest link fabeton.pl/oferta/szamba-betonowe/swietokrzyskie/ostrowiec-swietokrzyski/ (F38). Może to panią zainteresuje, ja sam korzystałem z ich usług przy tego typu inwestycji i jestem bardzo zadowolony.

Wilczyca
Wilczyca
Wilczyca

Postautor: Wilczyca » 27 paź 2016, o 04:29

Dziękuję bardzo. Co prawda nie to miasto, ale już sobie znalazłam swoją miejscowość i zaraz zapoznam się dokładniej z ich ofertą. Ale już teraz widzę, że ceny zdecydowanie nie są z kosmosu :)

Tatiana
Tatiana

Postautor: Tatiana » 27 paź 2016, o 05:21

A czy ta firma Fabeton Świętochłowice również uwzględnia w swojej ofercie?? Z tego co widzę, mają atrakcyjne ceny, a i jakość produktu i pracy też wydają się być solidne.

Awatar użytkownika
Bobrzyca
Bobrzyca

Postautor: Bobrzyca » 27 paź 2016, o 07:48

Z tego co widzę po wejściu na stronę chyba tak, mają sporo miejsc, dla których mają opisane szczegółowe oferty na betonowe zbiorniki na szambo w Gliwicach, Katowicach, Zabrzu i wielu innych, więc Świętochłowice też się pewnie znajdą. Na ich stronie jest wszystko wypisane, wystarczy wybrać odpowiednie województwo i później do wielu miast są dostosowane różne oferty.

Zaloguj się