Awatar użytkownika
MateuszKosiński
MateuszKosiński

Polecane deski z tworzywa sztucznego

Postautor: MateuszKosiński » 22 lis 2016, o 01:44

Cześć. Jestem w trakcie budowy domu i oczywiscie budżet zaczał mi sie nie domykac. Zaczalemtrochekombinowac z projektem ale niewiele dalosie tam przyciąć bez znacznych zmian w bryłę. Wpadłem za to na bardzo dobry pomysł przynajmniej w moim odczuciu – wyrzuciłem betonowy, wylewany taras w zamian którego zrobię nawet samodzielnie o ile jest taka możliwość taras z desek kompozytowych. Jeśli jakiś ekspert chciałby mi pomóc to bedewdzieczny za opinie i informacje czy bez problemu półamator jak ja poradzi sobie z tym tarasem? Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Druch
Druch

Postautor: Druch » 22 lis 2016, o 02:07

W moim przypadku dwóch facetów o randze niższej niż półamatorzy dali sobie radę wraz z moją pomocą więc nie może to być nic trudnego.

Awatar użytkownika
niziołek27
niziołek27

Postautor: niziołek27 » 22 lis 2016, o 04:19

Siemka. Według mnie dobrze zrobiłeś bo betonowy taras pochłania dużo śordków i roboczogodzin a efekt jest taki sobie. To ciężka konstrukcja nie tylko jeśli chodzi o masę ale i o wygląd. Zależy oczywiscie jaki miales projekt ale w wieksozsci przypadków jest jak pisze. Do siebie zamawiałem na taras deski z Nowego Tomyśla bo dostawca miał bardzo dobre ceny. Widziałem ich deski u znajomych i nie było się do czego przyczepić.

Wilczyca
Wilczyca
Wilczyca

Postautor: Wilczyca » 22 lis 2016, o 05:15

Również jestem ciekawa jak z montażem. Widziałam na zdjęciach w sieci że nie wygląda to wcale tak łatwo.

Awatar użytkownika
YrebeliantY
YrebeliantY

Postautor: YrebeliantY » 22 lis 2016, o 06:25

Jeśli to nie wygląda na łatwe to ja nie wiem co może być prostsze. Chyba usypanie skalniaka. Podstawa to wymierzenie i zastosowanie się do instrukcji. Jeśli ktoś chce albo jest taka potrzeba to można wbić pale ale to naprawdę w szczególnych przypadkach. Samo układanie – bajka. Dla mnie to była przyjemność. Z kompozytami bardzo fajnie się pracuje bo są lekkie, nie odkształcają się i łatwo je przycinać. Jakby ktoś miał bardziej szczegółowe pytania to pisać na priv najlepiej wraze ze zdjeciem problemu albo projektu. Pozdrawiam i powodzenia życzę!

Awatar użytkownika
MateuszKosiński
MateuszKosiński

Postautor: MateuszKosiński » 22 lis 2016, o 08:45

Czyli mówisz że sobie poradzę.. Ewentualnie wezme syna do pomocy ale w erze internetu chyba nie ma co sie za bardzo przejmować, jesli nie bedewiedzial co robic to obejrze sobie jakis film instruktażowy czy coś.

Zaloguj się