Awatar użytkownika
IzoldaJ

Jakie rolety zewnętrzne w Warszawie wybrać?

Postautor: IzoldaJ » 9 sty 2017, o 20:48

Cześć, przeprowadzamy się razem z mężem do nowego mieszkania w bloku i chcielibyśmy zamon-tować rolety zewnętrzne. Wybór w sklepach jest bardzo szeroki i nie wiemy za bardzo na co się zdecydować. Czy ktoś mógłby udzielić nam jakiś rad? I przy okazji może polecić jakiś fajny sklep oferujący wykonanie i najlepiej montaż takich rolet?

Awatar użytkownika
Moonshiner
Moonshiner

Postautor: Moonshiner » 9 sty 2017, o 22:55

Witaj, w zeszłym roku montowałem u siebie rolety zewnętrzne Warszawa ma akurat to do siebie, że wybór sklepów jest ogromny. My wybraliśmy akurat rolety zewnętrzne antywłamaniowe, ze wzglę-du na to że mieszkamy w domu. Co do sklepu trafiliśmy idealnie, ich ofertę możesz zobaczyć pod tym linkiem: moreno.zaluzje-warszawa.eu/rolety-zewntrzne, gdzie opisali jakie typy rolet można wybrać.

Awatar użytkownika
cypryjczyk19
cypryjczyk19

Postautor: cypryjczyk19 » 9 sty 2017, o 23:41

Hej, co do rolet zewnętrznych warto wybrać te o powierzchni drewnopodobnej, bo są bardzo solid-ne i wytrzymałe. My montowaliśmy je na elewacji budynku, wy pewnie też będziecie musieli skoro jest to blok.

Awatar użytkownika
Bobrzyca
Bobrzyca

Postautor: Bobrzyca » 10 sty 2017, o 02:36

Cześć, moim zdaniem rolety są niezbędne w każdym domu. Świetnie sprawdzają się zimą, bo ciepło nie ucieka a latem trzymają chłód.

Awatar użytkownika
YrebeliantY
YrebeliantY

Postautor: YrebeliantY » 10 sty 2017, o 05:26

Hej, także polecam sklep o którym mowa. Wybierając rolety zewnętrzne w Warszawie warto sko-rzystać z ich oferty, bo proponują także darmowy montaż co znacznie ułatwia sprawę.

Tatiana
Tatiana

Postautor: Tatiana » 10 sty 2017, o 07:52

Montowałam żaluzje z mężem w mieszkaniu w bloku i wybraliśmy najzwyklejsze z moskitierą, które są rozwijane i zwijane elektrycznie. Także wybraliśmy wspomniany wcześniej sklep, ponieważ na-szym zdaniem miał najlepszą ofertę.

Awatar użytkownika
Benjamin
Benjamin

Postautor: Benjamin » 10 sty 2017, o 10:17

Korzystałem z usług polecanego sklepu i byłem bardzo zadowolony. Szybka realizacja zlecenie i bezpłatny montaż.

Zaloguj się