Awatar użytkownika
BieneMaja11
BieneMaja11

Pranie tapicerki meblowej w Poznaniu - szukam specjalistów

Postautor: BieneMaja11 » 9 lut 2017, o 06:41

Witajcie. Od razu Was przepraszam za ewentualne błędy, ale jestem trochę zdenerwowana. Po ostatnim przyjęciu na kilku krzesłach wyskoczyły nam paskudne plamy. Specjalnie zamówiłam jakiś niemiecki preparat i okazało się, że nic z tego. Tylko wszystko się rozpaćkało, wręcz nie mogę patrzeć na te cholerne plamy. Może ktoś z Was zna jakąś firmę lub kogoś, kto je usunie?

Awatar użytkownika
Moonshiner
Moonshiner

Postautor: Moonshiner » 9 lut 2017, o 08:27

Hej. Spokojnie. Profesjonalne usługi z zakresu prania tapicerek meblowych w Poznaniu to nic nadzwyczajnego. Z łatwością znajdziesz dobrą firmę. Kwestia jest taka - ile tych krzeseł i czy usługa u Ciebie w domu. :)

Tatiana
Tatiana

Postautor: Tatiana » 9 lut 2017, o 10:39

A ja napiszę, żebyś nawet się nie zastanawiała, tylko od razu zajrzała tutaj: http://ecomyjnia-poznan.pl/dla-domu/czyszczenie-tapicerki-meblowej/. Jeśli interesuje Cię pranie tapicerki meblowej Poznań to miasto, w którym mają siedzibę przy ul. Młyńskiej. Ale gdybyś potrzebowała, to na pewno dojadą.

Awatar użytkownika
BieneMaja11
BieneMaja11

Postautor: BieneMaja11 » 9 lut 2017, o 12:56

Heh, może rzeczywiście ta złość nie była potrzebna. Ale chyba wiecie, jakie to beznadziejne uczucie, kiedy czeka się na coś dość długo, a później okazuje się, że to nie działa...
Niemniej dzięki za rekomendację. Już dzwoniłam. :)

Zaloguj się