Awatar użytkownika
MateuszKosiński
MateuszKosiński

Regały do sklepów – gdzie kupić w miarę tanio?

Postautor: MateuszKosiński » 15 mar 2017, o 23:57

no witam. chciałbym sobie kupić do sklepu jakieś w miarę tanie regały do sklepu. Nie mam jednak pojęcia gdzie mógłbym to zrobić. Na pewno nie chcę przepłacać i kupować za nie wiadomo ile regałów, bo widziałem na niektórych stronkach ceny to jakaś masakra lol. Jak znacie jakieś fajne namiary na regały to proszę dajcie znac, ja sobie obczaję porównam ceny i może się na coś zdecyduję ;) z góry mega dzięki za pomoc i liczę na was!!

Awatar użytkownika
Bobrzyca
Bobrzyca

Postautor: Bobrzyca » 16 mar 2017, o 00:35

no powiem szczerze, że temat mnie trochę zaskoczył ;p o regałach to ja się w ogóle nie potrafię wypowiedzieć, bo głównie z nich po prostu ściągam towary, lol

Awatar użytkownika
Moonshiner
Moonshiner

Postautor: Moonshiner » 16 mar 2017, o 03:33

Jak chcesz kupić niedrogie regały do sklepu, to śmiało sobie wejdź tutaj: sklepikaria.pl/89-regaly-sklepowe ;) znajdziesz tam mega spoko ofertę regałów ;) ja sam tam bardzo często zaopatrywałem się w regały i kilka innych akcesoriów do sklepu. Ogólnie sklep sztos, bardzo tanio wychodzi wszystko, a produkty naprawdę wysokiej jakości. Także warto zainwestować i cieszyć się, że ma się coś porządnego w sklepie.

Karmazyn
Karmazyn
Karmazyn

Postautor: Karmazyn » 16 mar 2017, o 05:52

fajny ten sklep co kolega wyżej dał… tak przeglądam ofertę i wcale tak drogo nie wychodzi zaopatrzenie sklepu ;p myślałem, że dużo gorzej to wychodzi… może w przyszłości i ja się dorobię jakiegoś sklepu fajnego?

Awatar użytkownika
Beast

Postautor: Beast » 16 mar 2017, o 08:43

no u nas w sklepie domowym dużo drożej kupowaliśmy sprzęt… aż serce krwawi jak się widzi ten sprzęt z tego linku wyżej, bo jest dużo tańszy i wygląda na lepszy… ech, no ale wtedy to były nasze początki, każdy był podekscytowany i nie patrzył na ceny czy coś… liczyło się otwarcie sklepu. No ale może chociaż z tego sklepu zamówimy bramki bo brakuje u nas

Druch
Druch

Postautor: Druch » 16 mar 2017, o 09:30

regały do sklepu powiadasz… no ja podobnie jak koleżanka wyżejto głównie z nich ściągam produkty jedynie też ;p ale widzę, że i tak ktoś ci dobrze doradził to spoko ;p bierz nie zastanawiaj się ;p bo potem braknie jeszcze towaru i będziesz narzekał. A sklep bez regału nic nie wart… :P

Zaloguj się