Awatar użytkownika
Bobrzyca
Bobrzyca

Czy firmy, które wykonują sufity napinane w dolnośląskim gwarantują także ich serwis?

Postautor: Bobrzyca » 24 maja 2017, o 02:21

Czy orientujecie się może czy w dolnośląskim są firmy, które opróecz tego, że zakłądają sufity napinane to jeszcze gwarantują ich serwis zarówno w formie gwarancyjnej i pogwarancyjnej. Generalnie bardzo zależy mi na tym, żeby mieć isę po prostu do kogo zwrócić w razie czego.

Awatar użytkownika
cypryjczyk19
cypryjczyk19

Czy firmy, które wykonują sufity napinane w dolnośląskim gwarantują także ich serwis?

Postautor: cypryjczyk19 » 24 maja 2017, o 04:31

Witam, na pewno działa w ten sposób firma e-investal.pl, która od wielu lat jest obecna na rynku usług budiwalnych. Bardzo dużo różnego rodzaju inwestycji już zrealizowali.

Tatiana
Tatiana

Postautor: Tatiana » 24 maja 2017, o 06:47

Jeśli ktoś ma ochotę zaobczyć jak naprawdę wyglądają ich realizację to warto zajrzećtutaj http://e-investal.pl/ i wtedy widać wyraźnie kto robi najlepsze sufity napinane w dolnośląskim i nie tylko. Sufit napiny zmieni oblicze każdego pomieszczenia.

Karmazyn
Karmazyn
Karmazyn

Postautor: Karmazyn » 24 maja 2017, o 08:34

Akurat mnie do takich sufgitów przekonywać nie musisz. Udało mi się znaleźćmieszkanie,w których taki sufit jest zamontowany. I tak jak postanowiłem wszystko inne szybko zmienić, to sufit oczywiście został, bo ten efekt, jak i zusykujesz przez połysk sufitu jest nie do powtórzenia. Każdy kto mnie odwiedza to pyta a co to za farby stosowałemś...

Zaloguj się