Awatar użytkownika
AlicjaModliszewska
AlicjaModliszewska

Idealne oświetlenie do mieszkania

Postautor: AlicjaModliszewska » 10 lip 2018, o 08:39

W tym czasie multum spółek proponuje nam różne lampy, poczynając od wiszących kończąc na ledowych. Ostatnimi czasy zmienialiśmy lampy w naszej chałupie. Ogromną uwagę skupiliśmy na oświetlenie toalety. To dla moich najbliższych miejsce wyciszenia, wielkich kąpieli. Toteż postanowiliśmy, że weźmiemy tam funkcjonalne oświetlenie sufitowe LED. Stwierdzę, że byłam usatysfakcjonowana z takiego pomysłu. Poza tym wymieniliśmy również lampy w kuchni i salonie. Przyznam szczerze, że ówczesne lampy są piękne. Kiedyś nie mieliśmy takiego wyboru. :D

Awatar użytkownika
Bobrzyca
Bobrzyca

Postautor: Bobrzyca » 10 lip 2018, o 10:52

Ówcześnie wiele osób kusi się na innowacyjne połączenia. Ogarniam to ze swojego życia. Niedawno postanowiłam zrobić takie zestawienie. Od dawna interesowały mnie nietuzinkowe lampy. Więc uznałam, że zestawię klasyczną lampę vintage z współczesnym wnętrzem mojego mieszkania. A na dodatek bardzo spodobały mi się lampy loftowe. Wymyśliłam, że coś takiego mogę dać do swojej pracy. Z pewnością będzie to atrakcyjna ozdoba. Być może w przyszłości jeszcze zmienię oświetlenie w całym domu, jednak teraz niech będzie jak dawniej. :)

BowMan
BowMan

Postautor: BowMan » 10 lip 2018, o 12:52

Bardzo popularną rzeczą stały się lampy vintage. Sporo wiem o tym, gdyż moja żona jest dekoratorką domów i non stop słyszę o różnorodnych sposobach w wystroju domu. Niedawno dostała ważne zlecenie i chciała połączyć klasyczne lampy z nowym wnętrzem. Chodziła wkurzona, gdyż przenigdzie nie mogła znaleźć właściwych lamp. Bardzo chciałem jej dopomóc. Toteż w Google napisałem właściwe hasła i znalazłem pewną witrynę internetową, na której odnalazłem cudowne lampy. Ale Aneta była szczęśliwa. Od ręki wzięła. W ciągu dwóch tygodni skończyła zlecenie. Dostała świetne opinie. :D

Awatar użytkownika
KotBezButa
KotBezButa

Postautor: KotBezButa » 10 lip 2018, o 13:39

Mnóstwo ludzi kusi się na zakup stylowych lamp. Ostatnimi czasy z narzeczoną wykonywaliśmy remont pokoju dziennego. Pragnęliśmy też wymienić oświetlenie. Najpierw planowaliśmy postawić na normalność i zakupić lampy sufitowe, ale skusiliśmy się w szczególności na unikalne lampy stojące do salonu. Powiem, że to było doskonałe rozwiązanie. Lubię późną porą oglądać telewizję, a momentami oświetlenie jest pożądane, dlatego taka przymglona lampa wykonuje wszelkie moje kryteria. Myślimy jeszcze nad zamówieniem czegoś takiego do sypialni. Momentami taki tajemniczy klimat jest wymagany. :P

Zaloguj się