Awatar użytkownika
AlicjaModliszewska
AlicjaModliszewska

Lustra zdobione

Postautor: AlicjaModliszewska » 12 lip 2018, o 08:59

Multum osób wybiera przeróżne ozdoby swoich ścian. Dawniej pozostawione je bez dekoracji. Byle gdzie jedynie pojawiał się jakiś obrazek czy coś w tym typie. Ja sobie przyrzekłam, że jeżeli będę miała swoje mieszkanie to na pewno udekoruję je nowocześnie. I tak zrobiłam. Ostatnimi czasy ozdobiłam ściany w swoim pokoju dziennym oraz sypialni. W tym momencie zastanawiałam się co mogłabym dać do przedpokoju. Szukałam długo sposobu, aż pewnego razu w magazynie dla mieszkań odnalazłam stylowe lustro zdobione. Od razu zamówiłam je. Powiem szczerze, że teraz mój przedpokój wygląda ekstra. Coś wspaniałego. : )

Wilczyca
Wilczyca
Wilczyca

Lustra zdobione

Postautor: Wilczyca » 12 lip 2018, o 11:58

Powstało multum dobrych sposobów na ozdobienie ścian. W mojej kwestii sprawdziły się świetnie lustra nowoczesne. Uwielbiam lustra, no więc w moim domu nie mogło tego zabraknąć. Mam przestronne pokoje i pomyślałam, że na półpiętrze powiesiłam lustro. Dla niektórych osób to mogłoby się wydawać zbyt ekstrawaganckie, ale dla mnie nie. Poza tym u mnie na ścianach są przeróżne płaskorzeźby. Jestem zwolenniczką sztuki, no więc w tej kwestii długo nie musiałam rozmyślać. Zawsze uważałam, że ładnie udekorowany dom przyciąga ludzi. Moi znajomi co chwilę zachwycają się moją chatą. Mnóstwo przyjaciół mi zazdrości tego smaku. : P

Druch
Druch

Lustra zdobione

Postautor: Druch » 12 lip 2018, o 13:59

Kilka miesięcy temu szukaliśmy z moją żoną ciekawych ozdób na ścianę do naszego domu. Poszukiwaliśmy przedmiotu niebanalnego, szykownego oraz funkcjonalnego. Doszliśmy do wniosku, iż bardzo dobrym posunięciem będzie zakup lustra. Przejrzeliśmy zatem internet pod kątem hasła lustra srebrne. Dobranie stosowanych luster trochę trwało – mamy z żoną inne gusta, ale ostatecznie kupiliśmy przedmioty, które na sto procent zaspokajają nasze życzenia. I teraz nasz dom zyskał super dekorację!

Zaloguj się