Awatar użytkownika
niziołek27
niziołek27

Co polecacie do koszenia?

Postautor: niziołek27 » 1 wrz 2016, o 22:56

Serdecznie mam okazję Was tutaj powitać. Sprowadza mnie tutaj siła wyższa. Żona :D Ciągle mi marudzi, że mam kupić porządną kosiarkę do domu, bo jak widzi w jaki sposób kosi ta, którą mamy od kilkunastu lat już w domu to woli, żeby trawsko przed chatą w ogóle nie było koszone. A do koszenia mamy naprawdę spory kawał zieleni, więc jednak jednak trzeba zrobić wszystko co w naszej mocy żeby t wyglądało jakoś i nie był wstydu, jak ktoś do nas tu przyjeżdża.

Awatar użytkownika
YrebeliantY
YrebeliantY

Postautor: YrebeliantY » 2 wrz 2016, o 00:37

No to rzeczywiście macie sporo do roboty. No jest teraz dużo rozwiązań do koszenia w domu. Ostatnio się dowiedziałem, że nawet są kosiarki automatyczne, które same wyjeżdżają z garażu i koszą cały Twój teren. Ty przy tym nic nie musisz robić i tylko sobie patrzysz jak to jeździ przed domem i doprowadza do porządku cały Twój teren

Awatar użytkownika
niziołek27
niziołek27

Postautor: niziołek27 » 2 wrz 2016, o 02:58

Ale super! Jeszcze nigdy o czymś takim nie słyszałem. Wkręcasz mnie prawda? Wcale nie ma czegoś takiego, Ty chcesz, żebym Ci uwierzył? :D

Awatar użytkownika
YrebeliantY
YrebeliantY

Postautor: YrebeliantY » 2 wrz 2016, o 03:33

Nie ,wcale nie Cię wkręcam. Naprawdę istnieją takie kosiarki. Zresztą sobie poszukaj w internecie, nawet są filmiki, które pokazują, jak to wszystko działa. Normalnie człowiek z niedowierzaniem patrzy na to, że takie cuda się obecnie dzieją na świecie dzisiaj :D

Wilczyca
Wilczyca
Wilczyca

Postautor: Wilczyca » 2 wrz 2016, o 06:32

Kolega nie kłamie, sama byłam kiedyś na jakichś dożynkach czy czymś innym takim, gdzie różne firmy miały swoje stoiska, na których prezentowały swoje rzeczy i właśnie kosiarka automatyczna robiła tam największą furorę. A tymczasem mojego męża najbardziej interesują traktorki do koszenia trawy i właśnie się przymieża do tego żeby kupić nam taki do domu. Kosić to on akurat lubi, więc taki traktorek to jest dla niego jak błgosławieństwo :D

Awatar użytkownika
niziołek27
niziołek27

Postautor: niziołek27 » 2 wrz 2016, o 08:23

Hm no racja. Taki traktorek to może w sumie i ja chętnie bym dla siebie kupił. No kto wie, może jak nie znajdę żadnej kosiarki, która by się nadawała do koszenia tej naszej zieleni, to wsiąde po prostu na traktorek pojeżdżę trochę i będzie skoszone :D

Zaloguj się