Druch
Druch

Gdzie znajdę dobre usługi ogrodnicze w okolicach Poznania?

Postautor: Druch » 18 maja 2017, o 04:05

Cześć! Mam duży problem ze swoim ogródkiem, mianowicie jest strasznie zaniedbany :( Chciałabym się cieszyć wreszcie ładnym ogrodem, jednak sama nie mam specjalnie czasu, by się tym zajmować. Potrzebuę więc kogoś, kto świadczy usługi ogrodnicze pod Poznaniem, albo kto dziąła z Poznania, ale nie ma problemu, by dojechał gdzieś poz amiasto.

Awatar użytkownika
MateuszKosiński
MateuszKosiński

Postautor: MateuszKosiński » 18 maja 2017, o 04:19

Ja zawsze biorę jednego z „osiedlowych”, którzy, jeśli chcą dostać na piwo, to u mnie mają okazję zarobić. Taki zawsze przyjdzie, skosi trawę, pograbi i wywiezie na kompost, a ogród na tym zyskuje.

Awatar użytkownika
niziołek27
niziołek27

Postautor: niziołek27 » 18 maja 2017, o 06:20

Zbyt duże ryzyko, jak dla mnie. Kiedyś też robiłem jak Ty, aż w końcu przyszedł z kolegami i wynieśli mi połowę narzędzi ogrodowych, a nie udowodnisz im, jak już na przykład sprzedali na złom. Poza tym, jak byłem z tym na policji, to mi powiedzieli, że zbyt niska szkodliwość społeczna, by mieli to ścigać (szczegół, że narzędzia były renomowanych firm).

Wilczyca
Wilczyca
Wilczyca

Postautor: Wilczyca » 18 maja 2017, o 08:34

Podstawowe pytanie, to czego oczekujesz od takich usług?

Druch
Druch

Postautor: Druch » 18 maja 2017, o 10:02

Zależy mi w sumie na przeprojektowaniu tego ogrodu, bo po prostu tego potrzebuje. Posadziliśmy swojego czasu jakieś krzaczki, bo myśleliśmy, że to będzie ładnie wyglądać, a tymczasem nikt się tym nawet nie zajmuje i one teraz bardziej szpecą niż zdobią. No i oczywiście sama pielęgnacja ogrodu.

Wilczyca
Wilczyca
Wilczyca

Postautor: Wilczyca » 18 maja 2017, o 10:48

Hm… to generalnie kupa roboty, bo myślałam, że chodzi o samą pielęgnację. Ale to i tak spoko, jak sobie wejdziesz pod adres http://www.ogrodybarw.pl/, to możesz zpoznać się z kompleksową ofertą firmy, która wlaśnie świadczy w Poznaniu i okolicach kompleksowe usługi ogrodnicze, według mnie najlepsze ze wszystkich. My co prawda z nimi zakładaliśmy ogród od zera, ale myślę, że z przerobieniem istniejącego nie będą mieli probleu. No i oczywiście świadczą profesjonalne usługi pielęgnacyjne. Dzięki nim nasz ogród zawsze wygląda ładnie.

Druch
Druch

Postautor: Druch » 18 maja 2017, o 11:34

Właśnie podejrzałam sobie ich realizacje na tej stronie, co podesłałaś. Kurczę generalnie widzę, że im to genialnie wychodzi. Ciekawe czy i u mnie dadzą radę stworzyć taki ładny ogródek.

Zaloguj się