Awatar użytkownika
niziołek27
niziołek27

Jaką kwiaciarnię doręczającą kwiaty do domu polecacie?

Postautor: niziołek27 » 18 maja 2016, o 01:25

chciałbym wysłać dziewczynie kwiaty na adres domowy, jaką kwiaciarnię polecacie i jak mniej więcej trzeba to zrobić żeby kwiaty były świeże i ładne, nie jakiejś końcówki nie nadające się do niczego. Z góry dzięki za wskazówki.

Awatar użytkownika
Bobrzyca
Bobrzyca

Postautor: Bobrzyca » 18 maja 2016, o 04:03

Czesto dostaję kwiaty do domu i mogę śmiało powiedziec ze najladniejsze bukiety przychodzą z Motylego Raju. Poczytaj sobie o najwazniejszych rzeczach tutaj: motyli-raj.pl/pl/i/Realizacja-zamowien/26 . Z tego co wiem można nawet wybrać dostawę w dniu zamawiania, bo kiedyś potrzebowałam szybkiej dostawy do szpitala do koleżanki która miała wypadek a ja nie mogłam jej odwiedzić.

Awatar użytkownika
AlicjaModliszewska
AlicjaModliszewska

Postautor: AlicjaModliszewska » 18 maja 2016, o 05:01

Mój chłopak ma niedługo 18 urodziny i organizujemy mu impreze, na stronie tej kwiaciarni dokłądnie tu: motyli-raj.pl/pl/i/O-nas/20 znalazłam info że zajmują się aranżacjami kwiatowymi na inne szczególne okazje czyli 18 też? Bardzo bym chciała żeby to oni zajmowali się kwiatami bo kilka razy dostawałam bukiety zamawiane u nich i zawsze byłam pod olbrzymim wrażeniem świeżości i jakości. W całym domu zawsze niesamowicie pachniało.

Wilczyca
Wilczyca
Wilczyca

Postautor: Wilczyca » 18 maja 2016, o 07:23

Potwierdzam :). Za każdym razem jak dostałam bukiet z tej kwiaciarni to moja mama wiedziała że przyszły kwiaty z motylego raju bo zapach w domu był po prostu niesamowity.

Zaloguj się