Wilczyca
Wilczyca
Wilczyca

Tanie i sprawdzone kursy na operatorów wózków widłowych w Szczecinie- do kogo się zgłosić??

Postautor: Wilczyca » 5 sie 2016, o 03:30

Od niedawna rozpoczęłam pracę w takiej średniej firmie i moi przełożeni zlecili mi znalezienie jakiejś firmy w okolicy Szczecina gdzie robią kursy dla operatorów na wózki widłowe. Czy znacie kogoś kto ma dobre ceny i jest sprawdzony? Byłabym mega wdzięczna za waszą pomoc

Awatar użytkownika
MateuszKosiński
MateuszKosiński

Tanie i sprawdzone kursy na operatorów wózków widłowych w Szczecinie- do kogo się zgłosić??

Postautor: MateuszKosiński » 5 sie 2016, o 04:41

Hmmm to ciężko polecić jedną firmę, bo takich jest dość sporo. Na twoim miejscu bym sobie najpierw poszukał tak w internecie pod względem ceny jaka ci pasuje a potem popytał w firmach magazynowych i dostawczych kogo by polecili

Tatiana
Tatiana

Tanie i sprawdzone kursy na operatorów wózków widłowych w Sz

Postautor: Tatiana » 5 sie 2016, o 07:16

Ja jako najlepszy w Szczecinie kurs na widłowy wózek to bym polecił taki robiony przez firmę która ma siedzibę w Gorzowie Wlkp. na ul. Okrzei i działa też w innych miastach. Niestety teraz nie pamiętam nazwy coś z komplex na pewno. Oni organizują też szkolenia bhp i przeciwpożarowe i są bardzo polecani i w Szczecinie i w Gorzowie więc powinnaś łatwo ich znaleźć. Ja byłem bardzo zadowolony bo pracownicy przyszli bardzo dobrze przygotowani po nim

Zaloguj się