Awatar użytkownika
MateuszKosiński
MateuszKosiński

Gdzie spędzić miły weekend z rodziną?

Postautor: MateuszKosiński » 11 kwie 2016, o 01:13

Witajcie. Mam takie pytanie, czy znacie jakieś ciekawe miejsca gdzie mogę spędzić weekend z rodziną? Jestem z okolic Poznania i chciał bym zorganizować jakiś wyjazd który nie zje wszystkich oszczędności. Proszę o rady.

Awatar użytkownika
niziołek27
niziołek27

Postautor: niziołek27 » 11 kwie 2016, o 02:58

Może zainteresujesz się domkami nad jeziorkiem. To jest dobra opcja którą pamiętam jeszcze z czasów dzieciństwa. Nie jest drogo, zawsze masz bliżej, bo nie musisz jechać kilkuset kilometrów. Miałem namiary na super ośrodek letniskowy właśnie gdzieś tam w twoich rejonach. Jak znajdę adres i telefon to napiszę w poście.

Awatar użytkownika
Moonshiner
Moonshiner

Postautor: Moonshiner » 11 kwie 2016, o 05:21

Jeżeli już chcesz się wybierać wypocząć to mogę ci polecić jedną stronę internetową. Wejdź na brzezina-agroturystyka.pl i sprawdź sobie ofertę. Bardzo fajne domki letniskowe w ciekawej lokalizacji. Ja byłem w ośrodku i powiem ci że warto. Takie trochę oderwanie od tego zgiełku.

BowMan
BowMan

Postautor: BowMan » 11 kwie 2016, o 07:17

No ja również polecam tą stronę. Akurat jakiś czas wcześniej znalazłem ją w poście i z ciekawości zobaczyłem co jest na stronie. Bardzo atrakcyjne miejsce, super dobre warunki i w ogóle ciekawe miejsce. Ja bardzo polecam na dłuższy weekend. Bardzo miło można sobie odpocząć.

Awatar użytkownika
Moonshiner
Moonshiner

Postautor: Moonshiner » 11 kwie 2016, o 07:42

No to jest takie miejsce bardziej zaciszne. Jeżeli liczysz na spokój to tutaj znajdziesz to wszystko. Weekend w zgodzie z naturą i harmonią. Ja osobiście bardzo dobrze czułem się po takim wypadzie także polecam każdemu.

Awatar użytkownika
MateuszKosiński
MateuszKosiński

Postautor: MateuszKosiński » 11 kwie 2016, o 07:51

A czy wiecie coś o zabytkach i rzeczach do zwiedzania w okolicy?

BowMan
BowMan

Postautor: BowMan » 11 kwie 2016, o 08:31

W linku do strony znajdziesz wszystkie potrzebne informacje. Prawda jest taka, że w obrębie 15 km od ośrodka znajdziesz kilka miejsc do zwiedzania takich jak np. Biskupin. Warto zobaczyć szczególnie że to dobra lekcja historii :D

Awatar użytkownika
MateuszKosiński
MateuszKosiński

Postautor: MateuszKosiński » 11 kwie 2016, o 09:28

Dzięki wam wszystkim za pomoc. Nie znałem tej strony ani tego ośrodka. Bardzo mi się to podoba więc zadzwonię i dowiem się jak to wygląda z rezerwacją miejsc. Na pewno jeżeli zdecyduję się na wyjazd to dam znać jak faktycznie było. Pozdrawiam wszystkich.

Zaloguj się