Wilczyca
Wilczyca
Wilczyca

Czy Kanary są fajne?

Postautor: Wilczyca » 29 cze 2016, o 00:24

Część. Czy ktoś był na Kanarach na urlopie? Niby na zdjęciach wygląd epicko i w ogóle jak raj na ziemi, ale jak jest w rzeczywistości, to trudno znaleźć informacje. Ogólnie to każdy plus albo minus potraktuję poważnie, więc będą wdzięczna za komentarze od osób, które faktycznie tam były, a nie siostra koleżanki kuzyna męża czy ktoś tam.

Awatar użytkownika
cypryjczyk19
cypryjczyk19

Czy Kanary są fajne?

Postautor: cypryjczyk19 » 29 cze 2016, o 02:02

Słuszna uwaga z tym zwróceniem się do osób, które faktycznie gdzieś były, bo jak czasami widzę, jak ludzie wychwalają po niebiosa miejsca, które znają ze zdjęć i opowiadań, to mnie krew zalewa… Niestety, ale ja nie miałem jeszcze okazji być na Kanarach, więc się nie wypowiem na ten temat w sensowny sposób. Niemniej jednak, sam chętnie poczytam odpowiedzi od jakichś bardziej doświadczonych podróżników.

Awatar użytkownika
Bobrzyca
Bobrzyca

Czy Kanary są fajne?

Postautor: Bobrzyca » 29 cze 2016, o 04:24

Jak raz poleciałam na Wyspy Kanaryjskie Wakacje miałam zdecydowanie najlepsze w życiu. Moim zdaniem zdjęcia oddają całą prawdę po prostu jest przepięknie. Góry wchodzą prosto do morza i to tworzy niezapomniane widoki. Ja i mój mąż jesteśmy żeglarzami i cały miesiąc miodowy spędziliśmy pływając po całym archipelagu. Najbardziej nam się spodobała Fuertaventura bo były prawdziwe dzikie plaże. Normalnie jak w bajce!

Awatar użytkownika
niziołek27
niziołek27

Czy Kanary są fajne?

Postautor: niziołek27 » 29 cze 2016, o 06:08

Być może znasz PrestigeTravel.pl, bardzo fajny portal z ofertami wakacyjnymi. Osobiście właśnie tam znalazłem swoją podróż na Kanary w bardzo atrakcyjnej cenie, dzięki czemu spełniłem swoje studenckie marzenie :) Nie bój się biur podróży, na wyspy tak wychodzi taniej, niż samodzielnie, bo cena lotu jest dużo niższa dla całych wycieczek.

Wilczyca
Wilczyca
Wilczyca

Czy Kanary są fajne?

Postautor: Wilczyca » 29 cze 2016, o 07:12

Dzięki za relacje i podrzucenie pomysłu na znalezienie wycieczki! Bardzo mi pomogliście i mam nadzieję, że za rok to ja będę komuś opowiadać, jak było na Kanarach ;)

Zaloguj się