Strona 1 z 1

Jaka firma wykonuje dobre materiały promocyjne?

Post: 30 sty 2017, o 06:18
autor: Karmazyn
No witam wszystkich serdecznie tutaj na forum ;) poszukuję jakieś dobrej firmy, która zajmuje się tworzeniem materiałów promocyjnych od podstaw dla firm. Chciałbym bowiem zlecić stworzenie takich materiałów dla mojej nowej firmy szkoleniowej ;) najlepiej jakby ktoś z Was polecił mi dobrą stronkę internetową, na której będzie wszystko rozpisane i na pewno ją na spokojnie przejrzę i może się na coś zdecyduję.. także bardzo proszę, abyście pomogli mi i faktycznie coś doradzili. Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam!

Jaka firma wykonuje dobre materiały promocyjne?

Post: 30 sty 2017, o 06:51
autor: KotBezButa
Bardzo dobry sklep reklamowy znajdziesz tutaj: http://reklamarekart.pl/index.php/sklep-reklamowy ta stronka ogólnie prowadzona przez mega specjalistów i naprawdę bardzo pozytywnie się mogę na ich temat wypowiadać ;) kiedyś zleciłem im stworzenie materiałów promocyjnych, ulotek, a nawet stronki internetowejna poczet pewnego wydarzenia i bardzo szybko się wywiązali z zadania i jeszcze byłem zachwycony ich jakością wykonania ;) bardoz się przykładają, są szybcy i aż trudno w to uwierzyć, ale też do tego dość tani.. warto!

Jaka firma wykonuje dobre materiały promocyjne?

Post: 30 sty 2017, o 07:13
autor: Benjamin
No proszę, ja też korzystałem z usług firmy Rekat ;) potwierdzam w 100 procentach to co kolega wyżej, materiały są najwyższej jakości, do tego bardzo kreatywnie i oryginalne wymyślone. Nie ma mowy tutaj o robieniu czegoś na szybko, byle by odbębnić.. czysty profesjonalizm i jakość ;D

Jaka firma wykonuje dobre materiały promocyjne?

Post: 30 sty 2017, o 08:45
autor: DianaScully
Niewykluczone, że mojej firmie może też by się przydały jakieś nowe i dobre materiały promocyjne.. bo jednak od dawna nie mamy takiego popytu jaki byśmy chcieli z mężem i może winą jest właśnie słaba promocja.. musze to koniecznie bardzo dobrze przemyśleć.

Jaka firma wykonuje dobre materiały promocyjne?

Post: 30 sty 2017, o 09:18
autor: YrebeliantY
Akurat z promocją nigdy tak naprawdę nie można przesadzić.. zawsze warto w nią sporo zainwestować i starać się dotrzeć do naprawdę wielu klientów ;)

Jaka firma wykonuje dobre materiały promocyjne?

Post: 30 sty 2017, o 10:53
autor: MateuszKosiński
Mega interesująca jest ta firma o której dyskutujecie.. koniecznie się jej lepiej przyjrzę bo też jestem zainteresowany ich usługami..