Strona 1 z 1

Brak płatności ze strony drugiej firmy

Post: 4 maja 2017, o 01:04
autor: MateuszKosiński
Witam wszystkich. Piszę ponieważ mam taki problem, współpracuję z kilkoma sklepami u nas w Polsce jako dystrybutor artykułów spożywczych. Od jakiegoś czasu staram się odzyskać moje pieniądze ale niestety właściciel nie chce zapłacić. Co mogę w takim przypadku zrobić?

Brak płatności ze strony drugiej firmy

Post: 4 maja 2017, o 03:12
autor: DianaScully
Napisać wezwanie do zapłaty lub jeżeli nie chcesz się z kimś droczyć to idź do adwokata i poproś go o wystosowanie takiego pisma. Z doświadczenia wiem, że takie wezwanie z pieczątka kancelarii jest dla kogoś dużo większym impulsem niż pismo wysłane przez ciebie osobiście. Ludzie boją się problemów z prawem więc nikt nie ryzykuje ;)

Brak płatności ze strony drugiej firmy

Post: 4 maja 2017, o 04:30
autor: Bobrzyca
Możesz zajrzeć na wojtalik.com.pl/windykacja-naleznosci.html bo tam masz trochę więcej informacji na ten temat. Masz także numer telefonu i godziny otwarcia gdybyś potrzebował. Na ten moment nic lepszego nie przychodzi mi do głowy.

Brak płatności ze strony drugiej firmy

Post: 4 maja 2017, o 05:54
autor: niziołek27
Dobrze ci radzą, najlepiej od razu załatwiać takie coś przez kancelarię. Jeżeli nie jesteś w stanie dogadać się z właścicielem, a rozumiem że tak jest skoro piszesz, to od razu najlepiej na drogę prawną. Tak będzie najłatwiej odzyskać pieniądze.

Brak płatności ze strony drugiej firmy

Post: 4 maja 2017, o 06:41
autor: YrebeliantY
Powiem wam szczerze, że ja to z takimi ludźmi nie lubię mieć do czynienia. Jeżeli ktoś bierze towar i nie ma na niego gotówki to to jest jawne oszustwo więc w momencie jak wygrasz sprawę i dojdą koszty sądowe i komornicze to ktoś może w końcu pomyśli.