Strona 1 z 1

Polecany sklep z woskami zapachowymi

Post: 23 maja 2017, o 05:12
autor: MateuszKosiński
Orientujecie się gdzie można zamówić woski zapachowe? Fajnie żeby była możliwość zakupienia od razu z kominkiem bo mój juz troche sie zestarzał i nie wyglada tak ładnie jak dawniej. Pozdrawiam i dziekuje z góry za pomoc.

Polecany sklep z woskami zapachowymi

Post: 23 maja 2017, o 06:07
autor: Druch
Mogę ci polecić sklep z woskami zapachowymi w którym sama zamawiam: https://olynk.pl/. Niskie ceny i bardzo dobra jakość wynikająca z używania naturalnego wosku który w przeciwieństwie do sztucznych jest bezpieczny dla zdrowia. Kominki również można tam zamawiać, też niedawno kupowałam bo stary już trochę straszył swoim wyglądem :P.

Polecany sklep z woskami zapachowymi

Post: 23 maja 2017, o 06:17
autor: niziołek27
Również polecam ten sklep. Duzy wybór, niskie ceny i przede wszystkim porządna jakość. Wysyłki przygotowują i nadają bardzo szybko, a obsługa jest pomocna i kompetentna, zawsze można się ich poradzić jeśli coś jest niejasne. Troche takich sklepów juz sprawdziłem i z tym zdecydowanie najlpiej się współpracuje, pzdr.

Polecany sklep z woskami zapachowymi

Post: 23 maja 2017, o 06:50
autor: MateuszKosiński
Świetnie że będę mógł zamówić od razu z kominkiem, bo wyjdzie mi mniej za przesyłkę :). Dzięki za posty, temat idzie do zamknięcia. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego życzę.