Strona 1 z 1

Francuskie auta

Post: 9 lis 2016, o 02:29
autor: MateuszKosiński
Witajcie wszyscy forumowicze. Niedawno kupiłem swoje pierwsze auto. To francuz. Niestety ktoś mnie tu mocno z nimi nastraszył, że są bardzo wadliwe. Wspominał coś o tylnej osi, bodajże nei jestem mechanikiem, totalnie się na tym nie znam. Nie mam zbytniego doświadczenia w użytkowaniu aut, ale wydaje mi się, że silnik itp. Pracuje normalnie, podczas jazdy niczego podejrzanego nie słychać. Czy mieliście podobne doświadczenia ze swoimi francuzami?

Francuskie auta

Post: 9 lis 2016, o 03:16
autor: Druch
Cześć. Słyszałam coś na temat tej częsci, ale nie jestem mechanikiem niestety nie pomogę. Polecam ci, żebyś poszukał jakiegoś dobrego serwisu do francuzów żeby ci zrobili jakiś porządny przegląd, wtedy będziesz miał pełen obraz tego co boli twój samochód. Życzę ci powodzenia.

Francuskie auta

Post: 9 lis 2016, o 05:26
autor: niziołek27
Wydaje mi się, że w przypadku większości francuzów jest potrzebna konkretna wymiana części. Słyszałem o tym, że tutaj przyda się regeneracja tylnej belki Wrocław o ile wiem ma dobry serwis samochodów francuskich. Może akurat warto zajrzeć jeśli mieszkasz gdzieś niedaleko.

Francuskie auta

Post: 9 lis 2016, o 06:36
autor: MateuszKosiński
No niestety mieszkam daleko. No ale też tak własnie myślałem, że to o to chodzi tzn o tą belkę. Będę musiał popatrzyć tutaj w okolicach czy ktoś się tym nie zajmuje

Francuskie auta

Post: 9 lis 2016, o 07:38
autor: niziołek27
Najlepiej by było, ale najlepiej skorzystać z serwisu francuskich aut, bo w zwykłym warsztacie mogą cię naciągnąć, a ci tego nie zrobią. Dlatego weź pod uwagę jakiś sprawdzony serwis gdzie oferują regenerowanie czy sprawdzenie stanu tylnej belki inaczej się nie dowiesz co i jak.

Francuskie auta

Post: 9 lis 2016, o 10:15
autor: MateuszKosiński
Wielkie dzięki za pomoc, będę miał to na uwadze. Jutro zajmę się poszukiwaniem serwisów do Citroena. Pozdrawiam i dzięki za udział w rozmowie.